Kupowanie prezentów i sprawianie przyjemności drugiej osobie to wspaniałe uczucie. Radość wymalowana na twarzy przy otwieraniu niespodzianki to wszystko tylko zachęca do uszczęśliwiania naszych bliskich. Aczkolwiek kupowanie ich nie zawsze jest tak prostą sprawą jak się może wydawać, niekiedy potrafią przysporzyć wiele problemów i trudności. Aby kupić najlepszy prezent, który będzie na dodatek trafiony musimy wiedzieć o tej osobie jak najwięcej tylko uda nam się znaleźć, co pomoże przy wyborze. O ile dla kobiety w miarę łatwo coś znaleźć i kupić, tak prezent dla mężczyzny jest już większym wyzwaniem i wymaga dobrego pomysłu.

Skórzany pasek- jako prezent dla mężczyzny?

Męski skórzany pasek – to bardzo dobry, a przede wszystkim praktyczny podarunek dla naszego kolegi, taty, brata czy faceta. Wystarczy wybrać odpowiedni model i prezent gotowy, pakujemy i dajemy. Mężczyźni także lubią być obdarowywani, cieszą się jak mali chłopcy, gdy zostaną zaskoczeni i dostaną drobny upominek, o którym od dawna marzyli.

Ekskluzywny czy ten z sieciówki?

Wydaje się, że pasek to pasek, ma dobrze odegrać swoją rolę i tyle po nim, ale nie do końca…

Jest to również bardzo dobra ozdoba i dodatek do dowolnej stylizacji, wzbogacenie jej o kolejny szykowny element. Funkcjonalny i stylowy z ładną elegancką klamrą, która będzie przykuwać uwagę, ale jednocześnie nie przytłumi całej stylizacji. Przy wyborze należy kierować się nie tylko funkcjonalnością, ale także stylistyką. Należy go dobrać do swojego stylu tak, aby był używany a nie leżał i kurzył się w pudełku.12

Zobacz również  Czy bransoletki z kamieni naturalnych są dalej modne?

Gdy jesteśmy w stanie pozwolić sobie na droższy prezent i postawimy na męski pasek, to do wyboru będziemy mieli klasyczne paski z prostą sprzączką lub z nowszymi modelami z automatyczną sprzączką. Takie okazy możemy znaleźć w kolekcji Gucci, Michale Kors czy Armani. Większość z nich jest w klasyczny prostym stylu, długi pasek z prostą sprzączką, na której widnieje ewentualne logo lub ciekawy efekt w rodzaju napisu albo znaku firmowego jak w przypadku Versace. Jednak nie oznacza to, że te tańsze propozycje są gorszę lub mniej funkcjonalne, nic bardziej mylnego. Również bardzo dobrze spełniają swoją funkcję i wykonują zadanie zarówno ozdobne, jak i praktyczne. Jedyny minus tańszej półki jest taki, że mamy mniejszy zakres wyboru i ograniczoną różnorodność. Jednak warto postawić na coś klasycznego i ponad czasowego, dzięki temu nasz dodatek będzie modny przez cały czas i pasował do większości stylizacji.

Czy kolekcjonowanie pasków przez mężczyzn to coś złego?

Oczywiście, że nie… jedni zbierają okulary przeciwsłonecznie inni mają kolekcje pasków na każda okazję i do każdego stroju. Fakt, że mężczyzna o siebie dba i lubi również dobrze, a zarazem stylowo wyglądać to nic złego. Nie tylko kobiety lubią estetyczne dodatki do swoich stylizacji, mężczyźni także coraz częściej po nie sięgają i podkreślają swój ubiór, zwłaszcza gdy w grę wchodzi garnitur lub koszula, a pasek to idealne dopełnienie całości.

Zobacz również  Jaka kurtka na wiosnę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *